во , ,

9 Смешни фотографии кои прикажуваат како изгледа семејниот живот во вистинското светло

На фотографот Даниеле Гинтер, му здосадиле вообичаените семејни фотосесии, каде што сите се уредно облечени, исчешлани, насмевнати и седат во неприродни пози во нереално преубави ентериери.

Еве како изгледа семејниот живот во реалноста:

Што мислиш?

34 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ова е Вали, зајчето со најдолги и најслатки уши на светот

16 Цртежи за секојдневието со скриена порака, која ќе мора сами да ја одгатнете