во

Вистина ли дека ќе ме оперира студент?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 степени во Македонија

Што планираш вечер?