во

Што планираш вечер?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вистина ли дека ќе ме оперира студент?

Приказната за дедото и репката…