во

Приказната за дедото и репката…

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што планираш вечер?

А ти што ќе ми дадеш за возврат?