во

А ти што ќе ми дадеш за возврат?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Приказната за дедото и репката…

Извинете, зошто краставициве мирисаат на алкохол?