во ,

А бре скаливе многу високи!?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога пробуваш да бидеш смирен и насмеан…

Здраво, за мене една Мока…