во ,

Овај папагал пее ли?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога ќе и го дадеш срцето

Уживајте во храната, господине…