во

А си беше така сончево сабајлево…

soncevo

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе видиш некој познат на улица…

Тежок е фраерскиот живот…