во ,

Абе со две женски сум на Водно доаѓај одма…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Од колата излева маж, кој едвај стое на нозе…

Некој човек имал голем проблем. Бил многу „надарен“…