во

Срце, ај да се видиме некој ден, неделава?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Два животни парадокса…

Ај малце…