во ,

Ај свари едно кафе!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во животот битно е да те бидва да се снајдеш

Сите сме имале учителка којашто изгледа вака