во

Ај ти спушти прв. ..

spusti

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Интервју за работа за шофер у ЈСП

Што пиеш, убавице?