во , ,

Ако се удрам себеси и ме заболи

slab

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ја отвора вратата за да истера мува

Кога ја слушаш омилената песна