во ,

Ако си неспособен да се бориш за она што го сакаш…

cit66

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога никој не те гледа

Додека ние размислуваме како да го убиеме времето…