во

Авиончето иде, ааааам…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колку луѓе ќе летаат со вас?

Пиеш флаша виски…