во , , ,

Баба Ката од Берово се спрема да го преживее март месец и за влакно избегнува посериозен инцидент

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Искрени фотографии колку многу лажеме: Инстаграм VS. Реалност

21 Кул професори кои ќе ве натераат да не пропуштите ниту еден нивен час