во

Бабо, мене ли ме бараш?

mene

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Временска прогноза: Утре дожд…

А бре Трпе, една врата да ставеше…