во ,

Тато, која е разликата меѓу бесплатно и џабе?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со што ги храните свињите?

И во зорт требит да си креативен