во

Брат како си помина со новата девојка?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кавадарчанец се измаал со моторот…

Кога учиш цела ноќ и пак не знаеш ништо