во ,

Велешки директен говор

govor

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Го знаеш Јане Сандански?

Аааа ме запроси симпатијата!!!!