во

Воспитачке, чизмите се наопаку облечени…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

До кај е метеорот?

Кавадарчанец се измаал со моторот…