во ,

До кај е метеорот?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакаш да излеземе?

Воспитачке, чизмите се наопаку облечени…