во ,

Човек влегува во куќа да краде….

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оф леле!!!

Кога не работи даљинското