во ,

Кога не работи даљинското

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Човек влегува во куќа да краде….

Со полнење бензин за 1000 денари, учествувате во лотаријата…