во ,

Со полнење бензин за 1000 денари, учествувате во лотаријата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога не работи даљинското

Двајца падобранци скокаат од авион…