во ,

Двајца падобранци скокаат од авион…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со полнење бензин за 1000 денари, учествувате во лотаријата…

Како е колега?