во ,

Како е колега?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Двајца падобранци скокаат од авион…

Во некое македонско министерство снемало струја…