во ,

Де кажи ми, ако детето се посере…

ako

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што ти крчат толку цревата?

Моите се природни, а твоите?