во

Децата на школ’то учат шо значе зборот очигледно….

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комшо, што правиш бе?

Најдоброто школо за странски јазици?