во

Комшо, што правиш бе?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Докази дека брадата може да направи драстична разлика во изгледот кај мажите

Децата на школ’то учат шо значе зборот очигледно….