во ,

Дедо, болен да не си?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдобар начин да останете млади

Како да станам милионер