во ,

Како да станам милионер

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дедо, болен да не си?

Сабајле сфатив дека фрижидерот ми е женски?