во

Добар ден, возачка дозвола… пиевте нешто?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаеш ли што е полошо од тоа девојка ти да не ти го врати дуксерот?

Drake у покушај да биде Тошо Малерот