во ,

Добро бе келнер, каква е оваа пилешка супа…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаете ли дека одете кон пеколот?

Кој си ти чедо Божјо?