во

Докторе, што значи мојава дијагноза ЕГЗ?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Америчка војска VS. Баба Ката од Берово

Можеби ќе си направам уште еден сендвич