во

Можеби ќе си направам уште еден сендвич

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, што значи мојава дијагноза ЕГЗ?

Мажите: Некогаш и Денес