во ,

Докторе, те молам ко Господ…

doktor

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога родителите ќе ме прашаат…

Си купив страшно добри нови чизми…