во

Докторе, жена ми се разболе!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полничка плавуша се шета во трговски центар…

Македонски младоженци на меден месец…