во

Македонски младоженци на меден месец…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, жена ми се разболе!

Јас јадам – жена ми готви