во , ,

Доста е интернет за денес!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Почеток VS. Крај на месецот

Многу ви е убаво палтото, кај го шиевте?