во

Дремете си вие на интернет…

vie

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, ме боле главата…

Во градски автобус умира човек…