во ,

Е ова ти се вика жичара

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Еден Коментар

Луд Бадмингтон

Imam svoj mali svet…