во ,

Еден ден ќе му биде благодарен

den

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Кога големите сили гледаат што се се случува во светот

Кога на татко ти ќе ми кажеш дека не сакаш да тренираш фудбал, туку уметничко лизгање