во ,

Хармоникаш со својата девојка

harmonikas

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Кога пијан ќе се вратиш од кафана

Совет