во ,

Еден влав кој подолго време имал грижа на совест…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе и Трпана излегле на прв состанок…

Овој уметник на комичен го опишува секојдневниот живот со својата сопруга преку неверојатни илустрации (Втор Дел)