во ,

Господине, Ве молам излезете од автомобилот!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Стоби флипс на улица во Виена…

Жедта тера на сфе