во

И ние имаме дрим како Американците…

drim

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Летно време не излевам оти многу е жешко…

Се вози поп со автомобилот и среќава мртво магаре…