во ,

Разбрав газдата поклони давал.

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакаш топло пиво?

Ме сакаш ли?