во ,

Сакаш топло пиво?

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Драги, каде си?

Разбрав газдата поклони давал.