во ,

Имагинацијата е поважна од знаењето

Реклама


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Добар оклоп бе браааат

Ова, претпоставувам, е добар знак?